Purepura to marka, która połączyła naturalne oczyszczanie twarzy z pielęgnacją. To pierwsze na polskim rynku ECO-dermokosmetyki, które nie tylko precyzyjnie oczyszczają skórę twarzy, ale także dbają o cerę, przyczyniając się do poprawy jej kondycji.

01.

Olejek

02.

Mydło w kostce

03.

Tonik dwufazowy

Wszystkie receptury bazują na ekstraktach roślinnych, które zostały wyselekcjonowane tak, aby odpowiadać na konkretne potrzeby skóry.

Purepura opracowała 3 serie kosmetyków:

01.

Skóra trądzikowa, mieszana, problematyczna

02.

Skóra dojrzała, naczynkowa

03.

Skóra wrażliwa, sucha

Receptury zostały opracowane w taki sposób, aby wykorzystać maksymalne stężenie naturalnych substancji aktywnych.

Dodatkowo kluczowe składniki danej serii są powielane w każdym kosmetyku, co przekłada się na wyższą skuteczność ich działania.

PURE to krótkie i przejrzyste składy, bez zbędnych wypełniaczy.

ECO-dermokosmetyki Purepura to trzy proste kroki do kompleksowego oczyszczania skóry twarzy. Dodatkowo olejki można stosować w codziennej pielęgnacji.

Dla Purepura priorytetem jest pochodzenie surowców. Kosmetyki powstają z ekologicznych, organicznych składników, które pochodzą z najczystszych upraw z certyfikatem BIO, Ecocert. Bazowe oleje są tłoczone na zimno i nierafinowane, a oliwa z oliwek wykorzystywana do procesów maceracji znajduje się na liście FLOS OLEI – 500 najlepszych oliw świata.

Wybierając kosmetyki Purepura, stawiasz na krótki i przejrzysty skład, maksymalne stężenie naturalnych substancji aktywnych, bez zbędnych wypełniaczy oraz substancji drażniących.